Istotną część naszej oferty stanowią wielofunkcyjne urządzeniu biurowe. Jesteśmy elastyczni w doborze urządzeń – mamy stały dostęp do sprawdzonych urządzeń markowych producentów. Wybierzemy dla Państwa najkorzystniejsze rozwiązania, najlepiej odpowiadające konkretnym potrzebom. Dzięki temu, ze jesteśmy częścią grupy zakupowej posiadającej specjalne warunki współpracy z dystrybutorami m.in. urządzeń wielofunkcyjnych, możemy Państwu zapewnić ofertę konkurencyjną cenowo.

Posiadamy w asortymencie kolorowe i czarno-białe kserokopiarki i drukarki, faksy, a także niszczarki. Uzupełnieniem oferty jest bogaty wybór materiałów eksploatacyjnych takich jak tonery do drukarek w atrakcyjnych cenach.

DRUKARKI I KOPIARKI: NOWE I UŻYWANE

Oferta firmy obejmuje zarówno nowe urządzenia, jak i poleasingowe. Konkretne rozwiązania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb. Z sukcesem łączymy najwyższą jakość oferowanego sprzętu z jego konkurencyjną ceną.

Dysponujemy urządzeniami do druku w różnych formatach, w tym najpopularniejsze drukarki A4 oraz drukarki A3 (o wymiarach wydruków 29,7 x 42,0 cm) oraz wiele innych. W biurach, zwłaszcza tych większych, przydatne są róże modele maszyn drukujących, w tym drukarki A3 czy A4. Z pewnością nie pożałują Państwo również wyboru drukarki wielofunkcyjnej: zamiast sprzętu wyposażonego wyłącznie w funkcję drukowania. Takie drukarki wielofunkcyjne, a ściślej mówiąc urządzenia wielofunkcyjne, są chętnie wybieranym rozwiązaniem do domów i biur. Tego rodzaju urządzenia łączą takie funkcje jak drukowanie, skanowanie, kserowanie. Dzięki temu zamiast kupować czy wypożyczać kilka osobnych urządzeń – w tym drukarkę czy kserokopiarkę – mamy wszystko w jednym.

W magazynach w Gdańsku oraz w Gdyni posiadamy w stałej ofercie ponad 100 urządzeń różnych producentów (Konica-Minolta, Samsung, Epson, Ricoh, Sharp, Canon, Kyocera-Mita, Lexmark, Xerox, HP, OKI, Brother). Tak szeroka oferta gwarantuje Państwu dokonanie właściwego wyboru choćby poprzez możliwość przeprowadzania testów i porównań różnych urządzeń w celu doboru najkorzystniejszej konfiguracji – na miarę Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!