Zabrakło tonera lub tuszu w drukarce?

Znów trzeba rozglądać się na rynku za czymś dobrym i niedrogim?

Nie trać czasu! Dysponujemy towarem dla którego proporcja ceny do jakości jest bardzo atrakcyjna.

Wystarczy podać model Twojej drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego, a podeślemy ofertę cenową. Czekamy na zapytania, warto przecież sprawdzić jak najwięcej możliwości. Oferujemy sprawdzone produkty do większości drukarek oraz kserokopiarek. Wszystkie produkty objęte są gwarancją producentów.

Materiały oryginalne:

Kierujemy się zasadami fair-play oraz szanujemy zaufanie jakim darzą nas stali klienci. Nie wprowadzamy do obrotu materiałów podrabianych mających udawać produkty oryginalne. Kupując u nas toner oryginalny zawsze masz pewność, że nie jest to nielegalna podróbka – dokładnie to sprawdzamy.

Zamienniki do urządzeń atramentowych:

Jako partner firmy Active Jet zapewniamy dostęp do atrakcyjnej oferty tuszy alternatywnych cieszących się uznaniem użytkowników zarówno pod względem jakości jak i ceny.

Zamienniki do urządzeń laserowych:

Od wielu lat rozszerzamy ofertę konfekcjonowanych przez nas alternatywnych materiałów eksploatacyjnych „szwajcarskiej jakości”. Są to produkty przetestowane w naszym serwisie drukarek, charakteryzujące się znikomą awaryjnością i korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Gdańsku, by poznać szczegóły oferty! Łatwo trafią Pastwo do naszej firmy z Gdyni i całego Trójmiasta.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Gdańsku, by poznać szczegóły oferty!