Serwis urządzeń biurowych (drukarek, kserokopiarek, skanerów i innych) w firmie HiCOPY realizowany jest przez doświadczonych specjalistów.

Naszym klientom polecamy współpracę w ramach Umowy Serwisowej, która zapewnia najwyższą jakość i sprawność użytkowanych urządzeń biurowych oraz duże oszczędności związane z serwisem drukarek, niszczarek oraz innych urządzeń. Dotyczy to także zakupu tonerów i materiałów eksploatacyjnych.

Mocne strony naszego serwisu:

  • Szybka reakcja na zgłoszenia serwisowe (kilka godzin)
  • Zespół doświadczonych specjalistów
  • Oferta korzystnych umów serwisowych pozwalających uzyskać duże oszczędności
  • Możliwość objęcia urządzeń systemem zdalnego monitoringu i diagnostyki serwisowej
  • Rejestr operacji serwisowych – prowadzenie książki serwisowej urządzenia.

Umowa serwisowa jest formą ubezpieczenia od nieprzewidzianych wydatków. Stanowi nielimitowaną gwarancję. Pozwala precyzyjnie planować i kontrolować koszty druku poprzez eliminację wydatków na serwis, części i tonery. Obniża koszty eksploatacji oraz odciąża personel od dodatkowych obowiązków.

NAPRAWA DRUKAREK I KSEROKOPIAREK

Nasz serwis obejmuje m.in. fachową naprawę drukarek i kserokopiarek – czyli sprzętu powszechnie wykorzystywanego w biurach. Szybka i sprawna naprawa kopiarki oraz innego sprzętu biurowego nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w razie drobnych usterek sprzętu, jak i większych awarii. Posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Naszym Klientom zalecamy też regularne przeglądy i monitoring posiadanego sprzętu – dzięki temu będzie on wymagał napraw rzadko lub wcale. Nasz wykwalifikowany zespół jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług oraz ich rzetelności i profesjonalizmu. Satysfakcja każdego Klienta jest dla nas priorytetem, a do każdego zlecenia naprawy drukarki czy kserokopiarki podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem.

Firmy zainteresowane współpracą z naszym serwisem zapraszamy do kontaktu.