Mamy sposób na pozbycie się problemów i kosztów związanych z zakupem drukarek, niszczarek, sprzętu, tonerów czy usług serwisowych potrzebnych do utrzymania w sprawności urządzeń drukujących. Korzystając z możliwości, jakie daje outsourcing druku, oferujemy usługę, która znacznie upraszcza procesy związane z utrzymaniem floty urządzeń, jednocześnie pozwalając realnie określić koszty druku, co nie jest zadaniem łatwym z uwagi na wiele różnego rodzaju wydatków, składających się na całkowity koszt drukowania.

Oferowana przez nas jedna cena za wydruk dla wszystkich urządzeń to doskonały sposób na to, by zmniejszyć, kontrolować i kształtować koszty druku. Cena ta jest dużo niższa w porównaniu z kosztem wydruku na przeciętnej drukarce i stanowi jedyną opłatę za naszą usługę.

W ramach wynagrodzenia za wydruk, zobowiązujemy się do wyposażenia Państwa w profesjonalny sprzęt, którego rodzaj i ilość będą dostosowane do bieżących potrzeb.

Odpowiedni sprzęt instalujemy i utrzymujemy na własny koszt i ryzyko (w tym tonery do drukarek, części, serwis, leasing). Aby uwiarygodnić jakość oferowanej przez nas usługi, proponujemy umowę bez zobowiązań, pozwalającą na rozwiązanie współpracy praktycznie w każdej chwili, jeśli z jakiegoś powodu nie byli by Państwo zadowoleni. To najlepsze zabezpieczenie dla Państwa, gwarantujące rzetelne wywiązywanie się z umówionych warunków przez cały okres trwania współpracy.

Ile to kosztuje?

Dokładna wysokość ceny za wydruk jest zależna od całego wolumenu wykonywanych wydruków w firmie i mieści się w przedziale:

 • Dla wydruków czarno-białych
  od 0,03 zł do 0,06 zł
 • Dla wydruków kolorowych
  od 0,20 zł do 0,35 zł

Dla porównania, koszty druku biurowych drukarek* wynoszą:

 • Dla wydruków czarno-białych
  średnio 0,19 zł
 • Dla wydruków kolorowych
  średnio 0,45 zł

*(źródło: „Badania środowisk dokumentowych Ricoh Polska 2013”)

Dlaczego warto?

 • eliminacja nakładów związanych z wymianą sprzętu
 • oszczędności na niższych kosztach eksploatacji drukarek
 • centralizacja kosztów na jednej fakturze – raporty ilości wydruków dla wszystkich urządzeń
 • dostęp do najnowszych rozwiązań druku cyfrowego i elektronicznego obiegu dokumentów
 • usprawnienie obsługi serwisowej
 • ubezpieczenie od nieprzewidzianych wydatków

Prowadzimy także outsorcing druku dla firm.

Zapraszamy firmy z Gdańska, Gdyni i Trójmiasta oraz innych miast w regionie zainteresowane dzierżawą kserokopiarek.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy z Gdańska, Gdyni i Trójmiasta oraz innych miast w regionie!

***